O nas

Centrum Rehabilitacyjno – Szkoleniowe Kinezio  zajmuje się nowoczesną rehabilitacją pacjentów oraz kompleksową organizacją szkoleń kierowanych do fizjoterapeutów, lekarzy, techników masażu i innych zawodów medycznych.

Doskonale rozumiemy potrzeby m.in. fizjoterapeutów, gdyż sami prowadzimy Centrum Rehabilitacji w Warszawie. Od wielu lat stawiamy na pełen profesjonalizm w najdrobniejszych szczegółach, poparty doświadczeniem w organizacji kilkuset kursów i warsztatów.

Dysponujemy własną w pełni wyposażoną bazą dydaktyczno – szkoleniową.

Wychodząc naprzeciw rynkowi pracy i wspierając start osób zaczynających karierę zawodową realizujemy wiele szkoleń finansowanych przez Urzędy Pracy, Krajowy Fundusz Społeczny, EFS w ramach projektów unijnych i innych środków dostępnych w kraju.

Nasza instytucja szkoleniowa posiada status placówki oświatowej, która wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod nr 2.14/00354/2012. Wszystkie szkolenia adresowane do fizjoterapeutów posiadają akredytację PTF (Polskie Towarzystwo Fizjoterapii).

W naszej ofercie szkoleniowej znajdują się uznawane na całym świecie kursy z zakresu specjalistycznych metod fizjoterapii, obejmujące takie dziedziny jak neurologia, ortopedia, pediatria, rehabilitacja sportowa. Nasi instruktorzy to niekwestionowane autorytety uznawane przez środowisko medyczne zarówno w kraju jak i zagranicą, posiadający wieloletnie doświadczenie dydaktyczne i zawodowe.

Kończąc u nas szkolenia otrzymacie Państwo wszelkie dokumenty potwierdzające zdobyte umiejętności.

Certyfikaty wystawiane po ukończeniu kursu sygnowane są przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii oraz międzynarodowe stowarzyszenia IPNFA, MCTA, IBITA, PRI, Ackermann Institute. Otrzymany certyfikat uprawnia do pracy i kontynuacji nauki w zakresie danej metody również poza granicami naszego kraju.

Jako nieliczni w Polsce, w zakresie prowadzonego kształcenia, posiadamy uprawnienia do wydawania zaświadczenia MEN – dokument wydawany jest na mocy rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej zgodnie § 18 ust. 2 z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Centrum R-S Kinezio posiada status Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego, działamy na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty z 7 września 1991 r. (tekst jednolity Dz. U. 2004 r. Nr 256 poz. 2572 art. 82 i 84 z późniejszymi zmianami), oraz Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r.

Opis poszczególnych szkoleń znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej wraz z dostępnymi terminami oraz możliwością zapisu drogą elektroniczną.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową na kolejnych podstronach witryny.

Z biegiem czasu planujemy stale poszerzać naszą ofertę edukacyjną o dodatkowe szkolenia związane z najnowszymi trendami światowej fizjoterapii. Jeżeli nie ma na liście kursu który Cię interesuje, prześlij do nas informacje mailem.

Czekamy na Twoją propozycję!

Serdecznie pozdrawiamy!

Dlaczego warto wybrać szkolenia w Kinezio Centrum ?

  • WYSOKI POZIOM KSZTAŁCENIA
  • DOŚWIADCZONA KADRA
  • OBSZERNE SKRYPTY
  • DODATKOWE MATERIAŁY SZKOLENIOWE
  • PROFESJONALNA SALA SZKOLENIOWA
  • PRACA Z PACJENTAMI
  • SYMPATYCZNA I PRZYJACIELSKA ATMOSFERA
  • MIĘDZYNARODOWE CERTYFIKATY
  • DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

KINEZIO © Copyright 2016